**Dit zijn tijdelijke spelerslijsten. Binnenkort is er een mogelijkheid om spelerslijsten te zien met profielfoto’s en meer informatie**

JO17-1 (B1)

Trainingstijden:

Dinsdag 18.45-19.45,
Donderdag 18.45-19.45
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
09.00 uur
Trainer:
Rene Hulsebos
Coach:
Stephan Bakker
Leider:
Rene Straathof

Ruben Boonstra
Daan Wilkens
Lars Hoving
Jeroen de Vries
Anouk Kroeze
Luuk Bennenga
Arnaud Bos
William Folkersma
Liza Kloosterhuis
William Folkersma
Will Snijder
Jan Schilthuis
Stan Knollema
Marten Donkerbroek
Hendrik Boven
Marijn Jager
Mika Schmetz
Roel Buitenkamp

JO15-1 (C1)

Trainingstijden:

Dinsdag 18.45-19.45
Donderdag 18.45-19.45
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Marcel Joostens
Coach:
Marcel Joostens
Leider:
Jasper Boonstra

Dylan van Loenen
Kevin Jansema
Jason Bos
Stefan van der Veer
Gou Li O
Luuk van der Veen
Jarmo Martena
Thijs Nijdam
Stefan Bodde
Thomas Hevinga
Sander Dijkstra
Stan van den Berg

JO15-2 (C2)

Trainingstijden:
dinsdag 18.45-19.45
donderdag 18.45-19.45
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
09.00 uur
Trainer:
Jeroen Breeuwsma
Coach:
Niels Vos
Leider:
Jeroen Breeuwsma

Marijn Mossel
Jouke Postma
Stijn Wilkens
Barry Doornbosch
Robin Hevinga
Niels Takkenkamp
Lucas Bos
Mathijs Bolt
Heiko de Haan
Daniel Hoeksema
Kars Knollema
Johannes Bos
Jesse Roelfsema


JO13-1 (D1)

Trainingstijden:
Maandag 19.00-20.00
Woensdag 19.00-20.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Gerrit Tuin en Jan Blaauw(kees)
Coach:
Jan Wol
Leider:
Gerrit Tuin

Jarno Freije
Wesschley S
Wouter Heinen
Timo Bennenga
Remco van Dijk
Wouter Steen
Joshua Negapatan
Rick Wessels
Rick Wolf
Teije Noorderbos
Harold Nijboer
Lucas Schilthuis
Julian Hoeksema
Matthijs Dam

JO13-2 (D2)

Trainingstijden:
Maandag 19.00-20.00
Donderdag 18.45-19.45
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur Siddeburen
Trainer:
Rutger Drewel
Coach:
Rutger Drewel
Leider:
Jan Mulder en Youri (sid)

Daan van Olst
Remco Drewel
Gerben vd Laan
Gerjan vd Laan
Maurice Deuging
Lianne Streuper
Rene Lok/koskamp
Olaf van Luijck
Merijn Gankema
Thijm Fransen
Tijn Koster
Niels Smit
Caj Raap
Kjell Raap
Arjan Bouwman?
Finn Mulder

Rutger
Jan Mulder
rutger
rutger/Youri

JO11-1 (E1)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30,
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
09.00 uur
Trainer:
Ronald Folkersma
Coach:
Mark Korthuis
Leider:
Ronald Folkersma

Yoran Korthuis
Jelte Bos
Gerben Kruizinga
Tygo Folkersma
Bart Bijsma
Levi Jager
Matthijs Siertsema
Tristan v Luijck


JO11-2 (E2)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Marvin van Dam
Coach:
Marvin van Dam
Leider:
Robert Kuiper

Noa Kuiper
Sam Kuiper
Merijn Bijlsma
Jorian Nieborg
Mark Kloosterhuis
Meindert Woltjer
Jasper Sportel
Mert Gundogumus

JO11-3 (E3)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Ouder
Coach:
Aafko Roggema
Leider:
Robert Haan

Daan greven

Salome M

Sam Groothuis
Manou R
Lotte brouwer
Thies Haan
Niek Bos
Gideon Kroes LOK

JO9-1(F1)

Trainingstijden:
maandag 18.30-19.30,
woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
09.00 uur
Trainer:
Jos Hoeksema
Coach:
Jeroen Broeksema
Leider:

Thijs van Rooijen
Chileon Cicilia
Leon Hoeksema
Dave broeksema
Mart Folkersma
William Nijboer

JO9-2 (F2)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
09.00 uur
Trainer:
Roel Buitenkamp
Coach:
Marten Postma
Leider:
Roel Buitenkamp

Hidde vd Steen
Nigel Warta
Sander Bijlsma
Kai Reker
Bas Haverkamp
Stijn Haverkamp
Nilson Cicilia

JO9-3 (F3)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Ouder
Coach:
Arjan Sander
Leider:
Martin van der Deen

Luuk Sander
Tom van der Deen
Koen Huizinga
Owen Groothuis
Lars Folkersma

JO08-1 (F4)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Ouder
Coach:
Jan Kuiper
Leider:
Jenneke van Dorrestijn

Yenthe Rijzenga
Senne van Dorresteijn
Marit Nieborg
Sepp van den Berg
Rowan Kuiper
Mike Broeksema

JO08-2 (F5)

Trainingstijden:
Maandag 18.30-19.30
Woensdag 18.00-19.00
Aanvangstijd thuiswedstrijden:
11.00 uur
Trainer:
Ouder
Coach:
Theo Bolt
Leider:
Arwin de Vries

Emiel Bolt
Kai Takkenkamp
Niek de Vries
Jorick van rooijen
Robin Mossel
Jasper Gierman
Christaan Mossel
Luuk Hamminga
Laurens Hinrichs
Vinnie Drent
Magmut

X